Medarbetare på Jovab

Vår duktiga personal ser till du som kund alltid får bästa service på Jovab. Välkommen att kontakta oss!

Glenn Gunnarsson

Glenn  Gunnarsson

Säljare

E-post: glenn@jovab.se

Tel: 0340-48 38 81

Johan Franzen

Johan Franzén

Försäljningschef

E-post: johan@jovab.se

Tel: 0340-48 38 82

Fredrik Graden

Fredrik Gradén

Säljare

E-post: fredrik@jovab.se

Tel: 0340-48 38 86

Nuray Salibram

Nuray Salibram

Butikschef

E-post: nuray@jovab.se

Tel: 0340-48 38 93

Mikael Herbertsson

Mikael Herbertsson

Säljare

E-post: hebbe@jovab.se

Tel: 0340-48 38 89

Robin Albrektsson

Robin Albrektsson

Säljare

E-post: robin@jovab.se

Tel: 0340-48 38 92

Jan Stjernstrom

Jan  Stjernström

Lageransvarig

E-post: jan@jovab.se

Tel: 0340-48 38 91

Mia Hogberg

Mia Högberg

Ekonomi/Administration

E-post: mia@jovab.se

Tel: 0340-48 38 84